Vzrušující
Sexy
Intimní
Nespoutaný
Luxusní
Hodinový hotel
Prostory, které vám nabízíme pro vaše potřeby, jsou stylové, dezinfikované a uklízené po každém hostovi. K dispozici vám bude pokoj hotelového typu, ale s vlastní koupelnou, kuchyní (kterou můžeme na základě vaší poptávky vybavit vším potřebným, i potravinami) a samozřejmě nechybí ani Wi-Fi, klimatizace, smart TV s podsvícením, i například podsvícená postel. Tyto prostory nejsou situovány v podzemí, ani nejsou součástí činžovního domu.

Tyto pokoje jsou možné využívat jako hodinový hotel, milenecký azyl, nebo i například jako reprezentativní místo pro obchodní partnery.

ROMANTIKA

ROMANTIKA

Služby které nabízíme jsou k dispozici nonstop a především diskrétně. Všechny pokoje jsou vkusně zařízené vytříbeným nábytkem a bytovými doplňky, navozujícími romantiku, ale zároveň působícími dostatečně reprezentativně i například pro obchodní jednání, které se nedají projednávat otevřeně na veřejnosti.

Dovolujeme si tvrdit, že všechny aspekty z nás dělají ideální útočiště pro páry, partnerské dvojice, či obchodní partnery, kteří touží po změně a nebaví je již restaurace, kavárny, nebo hotely a jejich recepce. Naše kombinace krátkodobého ubytování, hodinového hotelu a mileneckého azylu, je možná právě to co právě Vy hledáte.

Neváhejte a zarezervujte si místo již dnes.

NONSTOP

   SOUKROMÍ

DISKRÉTNOST

   ÚŘOVEŇ